Pentax AD 8x36 цена
Pentax AD 8x36 цена
Žiūronai binokliai Pentax binokliai, AD 8x36 WP, Pentax, 62851, žaliaбольше |
|
236.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
236.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Žiūronai Pentax AD 8x36mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.9 € |
|
273.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai binokliai Pentax binokliai, AD 8x36 WP, Pentax, 62851, žaliaбольше |
|
236.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
236.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Pentax AD 8x36 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.53 eur/mėn |
|
249.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
249.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Pentax binoculars AD 8x36 WP | 62851 |
|
251.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
251.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Žiūronai Pentax AD 8x36mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.9 € |
|
273.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax AD 8x36mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.9 € |
|
273.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Pentax AD 8x36 WP |
|
275.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
275.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:54
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 4549212288630 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 36mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 114m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | -mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 3m |
| Svoris | 640g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 16mm |
| Показать больше | |



























