Pentax AD 8x25 цена
Pentax AD 8x25 цена
Žiūronai Pentax 62881Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € |
|
151.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Žiūronai Pentax AD 8x25mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
182.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax AD 25 Atsparus vandeniui 8x25больше |
|
150.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
150.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Žiūronai Pentax 62881Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € |
|
151.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax AD 8x25 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.37 eur/mėn |
|
164.21 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
164.21 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
RICOH/PENTAX PENTAX AD 25 WATERPROOF 8X25 |
|
169.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
169.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Pentax binoculars AD 8x25 WP | 62881 |
|
170.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
170.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
8× magnificationHigh quality BaK4 prismsFully multi-coated opticsFully waterproo.. |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax AD 8x25mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
182.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax AD 8x25mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
182.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Pentax AD 8x25 WP |
|
183.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
183.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:31
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 027075288652 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 25mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.3° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 96m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | 110mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 3m |
| Svoris | 300g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 21mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Показать больше | |





























