Ricoh Pentax SP 8X40 цена
Ricoh Pentax SP 8X40 цена
Žiūronai Pentax SP 8x40, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € больше |
|
106.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
8× magnificationQuality BaK4 prismFully multi-coated opticsDurable aluminium rub.. |
|
123.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax SP 8x40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 137.0 € больше |
|
104.44 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax SP 8x40 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.74 eur/mėn больше |
|
106.45 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
106.45 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Žiūronai Pentax SP 8x40, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € больше |
|
106.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax SP 8x40, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € больше |
|
106.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Pentax žiūronai SP 8x40 |
|
113.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
113.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Pentax binoculars SP 8x40 | 65902больше |
|
114.65 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
114.65 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
8× magnificationQuality BaK4 prismFully multi-coated opticsDurable aluminium rub.. |
|
123.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
PENTAX SP 8X40больше |
|
124.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
124.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Pentax SP 8x40 žiūronai |
|
126.95 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
126.95 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Pentax binoculars SP 8x40 |
|
139.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
139.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:14
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288720 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 40mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.3° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 110m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Atstumas iki akies | 138mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 3.5m |
| Svoris | 850g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 20mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | hidrofobinė apsauginė danga, asferiniai elementai |
| Показать больше | |


























