Monitorius MSI MAG 321UP цена
Monitorius MSI MAG 321UP цена
MSI Mag 321UPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1004.0 € |
|
722.14 €*
|
B магазин pigu.lt |
MSI MAG 321UP QD-OLED kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pikseliai.. |
|
622.71 €
|
B магазин percte.eu |
MSI Mag 321UPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1004.0 € |
|
722.14 €*
|
B магазин pigu.lt |
MSI MAG/321UP QD-OLED/31,5"/QD-OLED/4K UHD/165Hz/0,03ms/Černá/3R | 20800425 | 47.. |
|
746.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitorius MSI MAG 321UP - 165Hz | 4K | 31.5'' | QD OLED | 0.03ms |
|
763.36 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
763.36 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
MSI MAG 321UP 31.5" QD-OLED 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 130.15 eur/mėn |
|
780.89 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
780.89 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
MSI MAG 321UP QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra.. |
|
789.22 €
|
B магазин baitukas.lt |
MSI MAG 321UP QD-OLED computer monitor 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra .. |
|
792.71 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
792.71 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI MAG 321UP, 31.5" MAG 321UP QD-OLED |
|
815.37 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
815.37 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
MONITOR OLED 32"/MAG 321UP QD-OLED MSIPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
849.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
849.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Monitor|MSI|31.5"|Gaming|Panel QD-OLED|3840x2160|16:9|165Hz|0.03 ms|Swivel|Pivot.. |
|
856.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Monitorius MSI MAG 321UP QD-OLED 31.5" / UHD / 165Hz / 0,03ms (GTG) / juodos spa.. |
|
868.91 €
5-6 раб. дн.
Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
868.91 €
5-6 раб. дн.
Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
Monitor|MSI|31.5"|Gaming|Panel QD-OLED|3840x2160|16:9|165Hz|0.03 ms|Swivel|Pivot.. |
|
869.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
869.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
MSI MAG 321UP QD-OLED kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pikseliai.. |
|
889.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
889.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MONITOR OLED 32"/MAG 321UP QD-OLED MSIIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
900.78 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
900.78 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:16
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711377212250 |
| Įstrižainė | 31.5" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | qd-oled |
| Jungtis | hdmi |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| Kontrastas | 1500000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 165hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Aukštis | 457cm |
| Plotis | 717cm |
| Gylis | 242cm |
| Energijos klasė | g |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















































