MSI Forge GM300 цена
MSI Forge GM300 цена
MSI FORGE GM300 mouse Gaming Ambidextrous USB Type-A Optical 7200 DPI |
|
14.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
14.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI Žaidimų pelė | FORGE GM300 | Wired | USB 2.0 |
|
15.82 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
15.82 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
MSI Gaming Mouse | FORGE GM300 | Wired | USB 2.0Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
15.97 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
15.97 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Pelė MSI FORGE GM300 Optical Gaming Mouse BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
16.47 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
16.47 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MSI Pelė žaidimams | FORGE GM300 | su laidu | USB 2.0 |
|
16.47 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
16.47 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Pelė MSI FORGE GM300 Optical Gaming Mouse BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
17.46 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
17.46 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MSI Gaming Mouse | FORGE GM300 | Wired | USB 2.0 |
|
18.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
18.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
MSI FORGE GM300, Right-hand, Optical, USB Type-A, 7200 DPI, 1 ms, Black |
|
18.92 €
|
B магазин printera.lt |
MSI Gaming Mouse FORGE GM300 Wired USB 2.0 |
|
18.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
18.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
MSI Forge GM300 Black kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
19.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
19.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
MSI Gaming Mouse | FORGE GM300 | Wired | USB 2.0 |
|
25.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
25.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:16
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 4711377175487 |
| Gamintojo kodas | forge gm300 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800 - 7200dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Matmenys | 127 x 70 x 41mm |
| Svoris | 118g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | nereikia |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |












































