Orkaitė MPM MPM-63-BO-27 цена
Orkaitė MPM MPM-63-BO-27 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MPM |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5903151036865 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.71 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2000w |
| Aukštis | 59cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 25kg |
| Orkaitės tūris | 75l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |




















