Viryklė MPM MPM-53-KGE-35 цена
Viryklė MPM MPM-53-KGE-35 цена
Dujinė viryklė su elektrine orkaite MPM-53-KGE-35 |
|
234.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
234.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite MPM-53-KGE-35Yra sandėlyje. |
|
237.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
237.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite MPM-53-KGE-35 |
|
237.30 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
237.30 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Elektrinė viryklė MPM MPM-53-KGE-35Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
261.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 12:49
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5903151050717 |
| Gamintojo kodas | mpm-53-kge-35 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.73 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50cm |
| Orkaitės tūris | 52l |


















