Viryklė MPM MPM-53-KEC-34 цена
Viryklė MPM MPM-53-KEC-34 цена
MPM MPM-53-KEC-3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 360.0 € |
|
291.87 €*
|
B магазин pigu.lt |
Juoda stiklokeraminė viryklė MPM-53-KEC-34Yra sandėlyje. |
|
299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Viryklė MPM MPM-53-KEC-34 |
|
305.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
305.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:55
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5903151042385 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 80cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | -kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 52l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |























