Šaldytuvas MPM MPM-375-FR-54 цена
Šaldytuvas MPM MPM-375-FR-54 цена
MPM 375-FR-54Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 776.0 € |
|
623.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas MPM-375-FR-54 |
|
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM 375-FR-54Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 776.0 € |
|
623.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas MPM-375-FR-54 |
|
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Retro stiliaus šaldytuvas MPM-375-FR-54Yra sandėlyje. |
|
659.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
659.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:51
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151042927 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 240kwh |
| Bendra talpa | 255l |
| Šaldytuvo talpa | 165l |
| Šaldiklio talpa | 90l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 16val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn,n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 195cm |
| Gylis | 71cm |
| Svoris | 66kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Lentynos | 4 |
| Показать больше | |




















