MPM MOD-22 цена
MPM MOD-22 цена
Dulkių siurblys su vandens filtru MPM MOD-22, 2400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
155.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM MOD-22Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.0 € |
|
154.30 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys MPM Vira MOD-22Yra sandėlyje. |
|
154.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
154.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys su vandens filtru MPM MOD-22, 2400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
155.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys su vandens filtru MPM MOD-22, 2400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
155.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dulkių siurblys MPM Vira MOD-22 |
|
158.06 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
158.06 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MPM MOD 22 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.47 eur/mėn |
|
158.81 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
158.81 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Dulkių siurblys MPM Vira MOD-22 |
|
169.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
169.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MOD-22 dulkių siurblys 4,5 L Būgninis siurblys Sausas ir drėgnas 2400 W Bema.. |
|
173.05 €
|
B магазин elektromarket.lt |
MPM MOD-22 dulkių siurblys 4,5 L Būgninis siurblys Sausas ir drėgnas 2400 W Bema..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
175.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
175.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dulkių siurblys Vira MOD-22 MPM |
|
177.49 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
177.49 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM Vira MOD-22, Red/Black MOD-22 |
|
178.57 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
178.57 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
MPM MOD-22 dulkių siurblys 4,5 l Būgninis dulkių siurblys Sausam ir šlapiam valy..больше |
|
181.81 €
|
B магазин marsietis.lt |
MPM MOD-22 dulkių siurblys 4,5 L Būgninis siurblys Sausas ir drėgnas 2400 W Bema.. |
|
183.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
183.48 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MOD-22 dulkių siurblys 4,5 L Būgninis siurblys Sausas ir drėgnas 2400 W Bema..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
184.43 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
184.43 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MOD-22 vacuum 4.5 L Drum vacuum Dry&wet 2400 W Bagless |
|
185.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
185.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM MOD-22 vacuum 4.5 L Drum vacuum Dry&wet 2400 W Bagless |
|
192.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
192.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM MOD-22 dulkių siurblys 4,5 L būgninis sausas ir šlapias 2400 W be maišelio |
|
202.65 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Mpm 2400w Mod-22 Skalbimo Siurblys |
|
252.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
252.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:04
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5901308014889 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su vandens filtru |
| Galia | 2400w |
| Įsiurbimo galia | 210w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | vandens filtras |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 40cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 10l |
| Antgaliai | turbo antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9.5m |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Konstrukcija | ergonomiškas korpusas, rankena pernešimui |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | + |
| Показать больше | |















































