Kaitlentė MPM 45 VCB-21 цена
Kaitlentė MPM 45 VCB-21 цена
Elektrinė kaitlentė MPM 45 VCB-21Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
187.88 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM MPM-45-VCB-21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.0 € |
|
187.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė MPM 45 VCB-21Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
187.88 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė MPM 45 VCB-21Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
187.88 €*
|
B магазин 1a.lt |
Indukcinė kaitlentė MPM-45-VCB-21Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
187.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
187.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MPM-45-VCB-21 Kaitlentė |
|
187.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
187.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MPM-45-VCB-21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.0 € |
|
187.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Vitroceramic hob MPM-45-VCB-21, black, 45cm |
|
208.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
208.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė MPM-45-VCB-21Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
212.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
212.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
VITROCERAMIC PLATE MPM-45-VCB-21 |
|
215.72 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
215.72 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė Kaitlentė Mpm Mpm-45-vcb-21 |
|
250.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
250.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:53
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5903151000095 |
| Gamintojo kodas | mke-12 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.2cm |
| Plotis | 43.7cm |
| Gylis | 51.7cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |


































