Orkaitė MPM 45-BO-20 цена
Orkaitė MPM 45-BO-20 цена
MPM MPM-45-BO-20 Orkaitė, juodaбольше |
|
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė MPM 45-BO-20Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
324.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM MPM-45-BO-20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429.0 € |
|
324.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
45cm įmontuojama orkaitė MPM MPM-45-BO-20Yra sandėlyje. |
|
299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MPM MPM-45-BO-20 Orkaitė, juodaбольше |
|
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM-45-BO-20 roaster oven |
|
321.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
321.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Orkaitė MPM MPM-45-BO-20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
324.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
324.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė MPM 45-BO-20Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
324.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė MPM 45-BO-20Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € |
|
324.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Orkaitė MPM MPM-45-BO-20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
324.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
324.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MPM-45-BO-20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429.0 € |
|
324.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
MPM-45-BO-20 roaster oven |
|
357.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
357.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
įmontuojama Orkaitė Mpm Mpm-45-bo-20 |
|
398.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
398.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:04
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5903151000101 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2.3w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 61cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 51l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | ecoclean |
| LCD ekranas | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | - |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |




































