Motorola Earbuds 3-S цена
Motorola Earbuds 3-S цена
Motorola Earbuds 3-S sportinės ausinės, juodosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
3.82 €
|
B магазин pigu.lt |
Motorola Earbuds 3-S Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.13 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
7.13 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Motorola | Ausinės | Earbuds 3-S | į ausis įkišamos į ausis įkišamos | Su mikrof.. |
|
7.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
7.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės ausinės Motorola Earbuds 3-S, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.19 € |
|
7.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Motorola Earbuds 3-S, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.19 € |
|
7.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Motorola Earbuds 3-S BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
9.83 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
9.83 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Ausinės Motorola Earbuds 3-S BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
10.32 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
10.32 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Motorola | Headphones | Earbuds 3-S | In-ear | Built-in microphone | 3.5 mm plug.. |
|
11.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
11.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 11:11
! Сообщить об ошибке| Марка | MOTOROLA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5055374710814 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | l formos 3.5 mm kištukas; valdymo pultelis su vienu mygtuku |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |


































