Marvo KG991W цена
Marvo KG991W цена
Belaidė žaidimų klaviatūra Marvo Monka Storm KG991W * Jixian Blue, EN, įvairių s..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.9 € |
|
52.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žaidimų klaviatūra MONKA Storm KG991, belaidė, baltaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 75.49 € |
|
58.29 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidė mechaninė klaviatūra MarvoTech Monka Storm KG991W su RGB | US išdėstymas.. |
|
52.89 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
52.89 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Belaidė žaidimų klaviatūra Marvo Monka Storm KG991W * Jixian Blue, EN, įvairių s..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.9 € |
|
52.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidė žaidimų klaviatūra Marvo Monka Storm KG991W * Jixian Blue, EN, įvairių s..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.9 € |
|
52.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Klav.Monka Storm KG991 Wireless |
|
58.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
58.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Žaidimų klaviatūra MONKA Storm KG991, belaidė, baltaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 75.49 € |
|
58.29 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Monka Storm KG991W belaidė mechaninė klaviatūra su RGB | US, Jixian Blue switchVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
65.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 18:35
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Клавиатуры |
| Продукт код | 6932391932148 |
| Gamintojo kodas | kg991w |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | lietuvių (lt), anglų (en) |
| Paskirtis | Žaidimams, darbui |
| Mygtukų skaičius | 97vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | + |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | klaviatūra, usb-c kabelis, instrukcija |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | windows |
| Palaikomos technologijos | usb, plug & play |
| Aukštis | 38cm |
| Svoris | 965kg |
| Показать больше | |



















