Marvo K636 цена
Marvo K636 цена
"marvo k636", klaviatūra jav, žaidimų, permatomo tipo laidas (usb), juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.39 € |
|
12.88 €*
|
B магазин pigu.lt |
Marvo K636 klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
13.70 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
13.70 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
MARVO K636 klaviatūra žaidimams, EN |
|
18.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
18.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:31
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Клавиатуры |
| Продукт код | 6932391904183 |
| Gamintojo kodas | k636 |
| Tipas | laidinė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Mygtukų skaičius | 114vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Klaviatūros tipas | membraninė |
| Apšvietimas | + |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | instrukcija |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | windows |
| Palaikomos technologijos | usb, anti-ghosting |
| Plotis | 480cm |
| Aukštis | 38cm |
| Показать больше | |



















