Marvo HG9067 цена
Marvo HG9067 цена
Marvo HG9067 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.99 € |
|
23.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
MARVO HG9067 Tactic 70 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | Juodos |
|
23.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
23.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Ausinės Marvo HG9067 7.1 Gaming Headset BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
23.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
23.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
MARVO HG9067 Tactic 70 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | JuodosVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
25.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Ausinės Marvo HG9067 7.1 Gaming Headset BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
25.19 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
25.19 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Marvo HG9067 Tactic 70 RGB 7.1 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
27.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
27.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:24
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391932780 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | -m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz – 20khzhz |
| Varža (Ω) | 21Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | virtualus 7.1 garsas; laidinis valdymas |
| Jautrumas (dB/mW) | 115 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 375g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |


















