Marvo H8360 цена
Marvo H8360 цена
Laidinės žaidimų ausinės Marvo Tactic H8360, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.29 € |
|
13.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Ausinės su mikrofonu Marvo Tactic 20 H8360 |
|
13.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
13.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Marvo Tactic H8360, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.29 € |
|
13.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Marvo Tactic H8360, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.29 € |
|
13.59 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Marvo Tactic 20 H8360 Gaming Headset BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
13.79 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
13.79 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Ausinės Marvo Tactic 20 H8360 Gaming Headset BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
14.48 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
14.48 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 02:10
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391930007 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz – 20khzhz |
| Jautrumas | 112db |
| Varža (Ω) | 21Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Jautrumas (dB/mW) | 40 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 331g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |















