Manta WH367 цена
Manta WH367 цена
Manta WH367Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 175.99 € |
|
158.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta WH367 |
|
151.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
151.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Manta WH367 skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.17 eur/mėn |
|
157.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
157.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Manta WH367Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 175.99 € |
|
158.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Manta WH367Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
159.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
159.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Manta WH367 |
|
170.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
170.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta Semi automatic washing machine Manta WH367 |
|
172.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
172.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Manta WH367больше |
|
176.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
176.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:08
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5902510673765 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 6.5kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | 1350aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 101cm |
| Plotis | 75cm |
| Gylis | 42cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Inverterinis variklis | - |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Lengvas lyginimas | - |
| Garų funkcija | - |
| Rankinis temperatūros valdymas | - |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | - |
| Automatinis svėrimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |


























