Šaldytuvas Manta MM520PS цена
Šaldytuvas Manta MM520PS цена
Manta MM520PSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.0 € |
|
170.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu viduje Manta MM520PSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
173.91 €*
|
B магазин senukai.lt |
Manta MM520PSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.0 € |
|
170.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM520PS Fridge 91L Silver Inox/Black |
|
170.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
170.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Manta MM520PS Šaldytuvas 91L Sidabrinis Inox/Juodas |
|
172.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
172.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldytuvas su šaldikliu viduje Manta MM520PSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
173.91 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu viduje Manta MM520PSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € |
|
173.91 €*
|
B магазин 1a.lt |
Manta MM520PS Fridge 91L Silver Inox/Black |
|
188.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
188.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta MM520PS Fridge 91L Silver Inox/Black |
|
191.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
191.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:02
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5902510683290 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 91l |
| Šaldytuvo talpa | 80l |
| Šaldiklio talpa | 10l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15ºc |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | biofresh |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 32kg |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Palaikomos technologijos | biofresh |
| Показать больше | |




















