Šaldytuvas Manta MM515 цена
Šaldytuvas Manta MM515 цена
Manta MM515Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.0 € больше |
|
127.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM515PBK Fridge 46L Blackбольше |
|
121.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
121.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta MM515PBK Fridge 46L Blackбольше |
|
123.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
123.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Manta MM515 46L šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.59 eur/mėn больше |
|
123.54 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
123.54 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Manta MM515PSL Šaldytuvas 46L Sidabrinis inox/juodasбольше |
|
123.54 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
123.54 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Manta MM515Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.0 € больше |
|
127.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM515PBK Šaldytuvas 46L Juodasбольше |
|
138.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
138.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:53
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5902510677671 |
| Gamintojo kodas | mm515 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 100kwh |
| Bendra talpa | 46l |
| Šaldytuvo talpa | 46l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 48cm |
| Gylis | 48.7cm |
| Svoris | 12.2kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Lentynos | 1 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| STAR klasė | - |
| Показать больше | |























