Televizorius Manta 55LUW121D цена
Televizorius Manta 55LUW121D цена
Televizorius Manta LUW121D 55LUW121D, 55 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
438.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Manta 55LUW121DKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 483.99 € |
|
438.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta 55LUW121D |
|
422.16 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
422.16 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta 55LUW121D |
|
436.81 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
436.81 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Manta LUW121D 55LUW121D, 55 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
438.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Manta LUW121D 55LUW121D, 55 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
438.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Manta 55LUW121DKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 483.99 € |
|
438.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta 55LUW121D |
|
443.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
443.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Manta 55LUW121D |
|
449.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
449.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 10:10
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5903089907589 |
| Plotis | 124.37 |
| Aukštis | 72.23 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 100 |
| Svoris | 12.5 |
| Gylis | 9.3 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.0 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 55LUW121D |
| Garso sistema | Dolby Digital Plus |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 71 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 25.5 |
| Aukštis su stovu | 78.15 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 16 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10 |
| Vidinė atmintis, GB | 8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2 |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Serija | LUW121D |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 73 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |





























