Mammotion LUBA 2 mini AWD 1000 цена
Mammotion LUBA 2 mini AWD 1000 цена
Belaidis robotas vejapjovė Mammotion LUBA Mini 2 AWD 1000 ( iki 10 arų) |
|
1299.00 €
|
B магазин alsoda.lt |
Belaidis robotas vejapjovė Luba Mini 2 AWD 1000 (GAVIMAS GEGUŽĖS GALE, išankstin.. |
|
1299.00 €
|
B магазин monvika.lt |
Belaidis robotas vejapjovė Mammotion LUBA mini 2 AWD 1000Dovana - Mammotion garažas žoliapjovei robotui. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1299.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Belaidis robotas vejapjovė Mammotion LUBA Mini 2 AWD 1000 ( iki 10 arų) |
|
1299.00 €
|
B магазин homerobots.lt |
Belaidis robotas vejapjovė Mammotion LUBA mini 2 AWD 1000Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1363.95 €
|
B магазин technorama.lt |
Belaidis robotas vejapjovė Luba Mini 2 AWD 1000 + Mini roboto garažasNemokamas pristatymas nuo 50 € |
|
1499.00 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1499.00 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 06:01
! Сообщить об ошибке| Марка | MAMMOTION |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 6978266640411 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.5v |
| Pjovimo plotis | 19cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 65mm |
| Pjovimo padėtys | 9 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 15kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, Šalčio jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas |
| Показать больше | |


































