Makita DPJ 180 RTJ цена
Makita DPJ 180 RTJ цена
от 420.31
Itwork.lt
Makita DPJ180 - Flachdübelfräse - schnurlos - 100 mm - 2 Akkus - 18 V (DPJ180RTJ..
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн.
B магазин itwork.lt
Doho.lt
Akumuliatorinis griovelių pjaustytuvas Makita DPJ180RTJ (+ 2x baterija + įkrovi..
Visos prekės originalios su garantija! Lietuviška įmonė.
6-9 раб. дн.
Срок доставки: 6-9 раб. дн.
B магазин doho.lt
Varle.lt
Makita DPJ180RTJ akumuliatorinis griovelių pjoviklis
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн.
B магазин varle.lt
! Сообщить об ошибке
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг
Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!
Обзор, комментарий, мнение
Информация
Марка MAKITA
Категория Биты
Продукт код 0088381813990
Papildoma informacija Baterija: 2x li-ion 18В 5Аh Matmenys: 351 x 139 x 149 mm. 6 skirtingi nustatymai su reguliuojančiu gylį varžtu. Maišelis dulkėms. Vibracijos išmatavimai K: 1,5 m / s2