ILIFE W90 цена
ILIFE W90 цена
Dulkių siurblys-šluota ILIFE W90 |
|
251.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
251.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-27 22:10
! Сообщить об ошибке| Марка | ILIFE |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 6971263072797 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | vandens filtras |
| Aukštis | 120cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 23cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 0.7l |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | Šlapio ir sauso valymo sistema; 3-in-1 krovimo bazė; one-click savaiminis valymas; balso ir šviesos priminimai |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Filtrų tipas | putų |
| Plovimo funkcija | + |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4v |
| Akumuliatoriaus talpa | 3000mah |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Veikimo laikas | 30min |
| Savybės | motorinis šepetys |
| Показать больше | |



















