GPS imtuvas IHEX 7 PLUS цена
GPS imtuvas IHEX 7 PLUS цена
IHEX 7 PLUS Android 4.4 SLIM navigacinė sistema AUTO + TRUCK |
|
149.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
149.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-14 05:11
! Сообщить об ошибке| Марка | IHEX |
| Категория | GPS приемники |
| Продукт код | 7497289400981 |
| GPS tipas | automobilių gps navigacijos |
| Ekrano dydis | 7" |
| Įdiegtas žemėlapis | europa |
| Lietuviškas meniu | + |
| Lietuviškos komandos balsu | - |
| Operacinė sistema | android os |
| Imtuvo tipas | vidinis gps |
| Eismo kamščių info.FM RDS-TMC | - |
| Matmenys | 180 x 111 x 11 mm |
| Maitinimo įtampa | car charger (12-24v input / 5v output)v |
| Baterijų tipas | Įkraunamas akumuliatorius |
| Vidinė atmintis | 8 gb |
| Atminties kortelės tipas | vidinė + microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 32 gb |
| Bluetooth | + |
| Wi-fi | + |
| Jungties tipas | 1 x 3.5 mm mini stereo jack in, micro sd lizdas, micro usb, video (cvbs) įvestis |
| Kita informacija | 2d/3d vaizdas; greičio kamerų perspėjimai; eismo juostų pagalbininkas; maršruto planavimas su tarpiniais tikslais; poi paieška; balso nurodymai; greičio apribojimų rodymas; kompasas; naktinis rėžimas |
| Pakuotės turinys | gps įrenginys, siurbtuko laikiklis, nugarėlės laikiklis, automobilinis įkroviklis, usb laidas, naudotojo vadovas, dėžutė |
| Показать больше | |














