iBOX Aurora X8 цена
iBOX Aurora X8 цена
iBox HeadphonesKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.19 € |
|
8.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės iBOX Aurora X8, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.39 € |
|
8.60 €*
|
B магазин senukai.lt |
iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black, Blue |
|
5.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
5.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
iBox X8 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Juoda, Mėlyna |
|
5.60 €
|
B магазин elektromarket.lt |
iBox X8 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Juoda, Mėlyna |
|
7.57 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
7.57 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
iBox HeadphonesKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.19 € |
|
8.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės iBOX Aurora X8, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.39 € |
|
8.60 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žaidimų ausinės IBOX X8, LED, USB + 2x 3.5mm, Mėlynos |
|
8.60 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
8.60 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ibox X8 Black/ Blue ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
8.60 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
8.60 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės iBOX Aurora X8, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.39 € |
|
8.60 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės iBOX X8 Gaming Headset Black/BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
8.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
8.65 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black, Blue |
|
8.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
8.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės iBOX X8 Gaming Headset Black/BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
9.08 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
9.08 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
iBOX Headphones X8 Gaming with microphone |
|
9.49 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
9.49 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
iBox X8 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Juoda, Mėlyna |
|
9.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
9.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
iBOX X8 SHPIX8MV |
|
10.00 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
10.00 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
iBox X8 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Juoda, Mėlyna |
|
17.32 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
17.32 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 08:49
! Сообщить об ошибке| Марка | IBOX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 590144305344 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 22m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 113db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | 2 x mini lizdai ausinėms ir mikrofonui; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 300g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |













































