Hyundai L 5120S цена
Hyundai L 5120S цена
Benzininė vejapjovė Hyundai L 5120SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 614.0 € |
|
459.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 22:07
! Сообщить об ошибке| Марка | HYUNDAI |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 0850025109031 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 3800w |
| Galia | 5.17ag |
| Darbinis tūris | 175cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 70l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | nerūdijančio plieno |
| Svoris | 34.40kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1200m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |



















