HyperX Cloud Mini Wired цена
HyperX Cloud Mini Wired цена
Ausinės HyperX VioletinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.39 € больше |
|
13.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud mini 7G8F5AA 7G8F5AA, violetinė sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.99 € больше |
|
19.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Headset Cloud Mini Wired Lavender Gaming - 7G8F5AAбольше |
|
11.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
11.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Multi ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
11.86 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
11.86 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
"HyperX Cloud Mini Wired", juodos spalvosPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
12.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
12.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Wired MulticolorIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
13.22 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
13.22 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės HyperX Cloud mini, violetinėsбольше |
|
13.38 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
13.38 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Kingston Cloud Mini, Multicolor 7G8F3AAбольше |
|
13.60 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
13.60 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Ausinės HyperX VioletinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.39 € больше |
|
13.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud mini 7G8F5AA 7G8F5AA, violetinė sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.99 € больше |
|
19.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
HyperX Cloud Mini Headset schwarz, wired |
|
19.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
19.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud mini 7G8F5AA 7G8F5AA, violetinė sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.99 € больше |
|
21.14 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laidinės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud mini, juodos |
|
23.14 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
23.14 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wired BLK Headset | 7G8F4AAбольше |
|
26.45 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
26.45 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
HP Poly HyperX Cloud Mini Gaming Headsetбольше |
|
27.74 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
27.74 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Purple Headphonesбольше |
|
29.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
29.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wired Multi HeadsetKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
30.65 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
30.65 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wired Multi Headset |
|
31.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
31.68 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wired Multi Headset |
|
35.92 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
35.92 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wired Multi Headsetбольше |
|
36.99 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
36.99 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:56
! Сообщить об ошибке| Марка | HP |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 0197192348024 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 275g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |









































