HyperX Cloud Alpha Pro цена
HyperX Cloud Alpha Pro цена
HyperX Cloud Alpha Laidinės žaidimų ausinės 3.5 mm jack, Black-RedPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
55.95 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
55.95 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
HyperX Cloud Alpha Laidinės žaidimų ausinės 3.5 mm jack, Black-RedKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
57.17 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
57.17 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
HyperX Cloud Alpha Laidinės žaidimų ausinės 3.5 mm jack, Black-RedIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
58.75 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
58.75 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
HyperX Cloud Alpha |
|
60.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
60.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės HyperX Cloud Alpha, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
74.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
74.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės HyperX Cloud Alpha, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
79.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
79.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Žaidimų ausinės Kingston Alpha Pro, juodos/raudonos |
|
90.26 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
90.26 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-14 08:26
! Сообщить об ошибке| Марка | HyperX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 740617268348 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 13m |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Jautrumas (dB/mW) | -43 |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 50hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 18000hz |
| Svoris | 336g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | pailginimo laidas 2m |
| Показать больше | |


































