Huion Kamvas 16 цена
Huion Kamvas 16 цена
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021) |
|
384.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
384.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Piešimo planšetė Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
387.98 €
|
B магазин pigu.lt |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
424.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
HUION Kamvas 16 (2021) Grafikos planšetė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.49 eur/mėn |
|
384.90 €
|
B магазин rde.lt |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021) |
|
384.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
384.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021)Nemokamas pristatymas. |
|
385.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
385.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021) |
|
385.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
385.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021) |
|
386.21 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
386.21 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Piešimo planšetė Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
387.98 €
|
B магазин pigu.lt |
Grafikos Planšetė - HUION Kamvas 16 (2021) 1920x1080, 8192 Spaudimo Lygiai |
|
406.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
424.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021) |
|
452.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
452.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Grafinė planšetė HUION Kamvas 16 (2021) |
|
453.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
453.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 17:44
! Сообщить об ошибке| Марка | HUION |
| Категория | Графические планшеты |
| Продукт код | 6930444801960 |
| Ekrano dydis | 16" |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | -mb |
| Svoris | 1.25kg |
| Aukštis | 45cm |
| Gylis | 25cm |
| Plotis | 1.2cm |
| Показать больше | |


























