Mikrobangų krosnelė Gorenje MO4250CLB цена
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO4250CLB цена
Gorenje Microwave oven with grill MO4250CLB Free standing, 20 L, Grill, Mechanic.. |
|
112.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
112.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje MO4250CLB mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.92 eur/mėn |
|
119.49 €
|
B магазин rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO4250CLBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
119.49 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
119.49 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO4250CLBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
123.90 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
123.90 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Gorenje MO 4250 CLBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
147.11 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 14:58
! Сообщить об ошибке| Марка | Gorenje |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 3838942953842 |
| Gamintojo kodas | gorenje |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 29cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 36cm |
| Svoris | 12.2kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | 360° stir technologija; keraminė plokštė vietoje besisukančio padėklo; easyclean lengvo valymo paviršius; atitirpinimas pagal laiką ir svorį; retro dizainas su auksinės spalvos rankena |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |





























































