Gembird MUS-4B-01-BS цена
Gembird MUS-4B-01-BS цена
MOUSE USB OPTICAL BLACK/SILVER/MUS-4B-01-BS GEMBIRDбольше |
|
2.10 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
2.10 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gembird | Mouse | MUS-4B-01-BS | Standard | USB | Black/ silverKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
2.40 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
2.40 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Gembird MUS-4B-01-BS kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
2.69 €
|
B магазин rde.lt |
Gembird | Mouse | MUS-4B-01-BS | Standard | USB | Black/ silver |
|
3.08 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
3.08 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Optical mouse USB black-silver |
|
3.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
3.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gembird pelė MUS-4B-01-BS, 4 mygtukai, 1200 DPI, USB Type-A, optinė, kompaktiška.. |
|
3.50 €
|
B магазин inserv.lt |
GEMBIRD MUS-4B-01-BS Gembird optinė pelė MUS-4B-01-BS, 1200 DPI, USB, juoda/sida.. |
|
3.69 €
|
B магазин printera.lt |
Pelė Gembird MUS-4B-01-BS Optical Black/SilverPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
4.59 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
4.59 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gembird | Pelė | MUS-4B-01-BS | Standard | USB | Juodas/ sidabrinis |
|
4.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
4.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mouse | black,silver | USB A | optical,wired | 1.35m | No.of butt: 4больше |
|
5.14 €
|
B магазин electrobase.lt |
Gembird MUS-4B-01-BS, juoda/sidabrinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.0 € |
|
5.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gembird MUS-4B-01-BS, Black/Silver MUS-4B-01-BS |
|
5.84 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
5.84 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Kompiuterinė pelė laidinė MOUSE USB OPTICAL BLACK/SILVER/MUS-4B-01-BS GEMBIRD |
|
9.97 €
|
B магазин primtech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 18:34
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 8716309104081 |
| Gamintojo kodas | mus-4b-01-bs |
| Pelės tipas | optinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 4 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800dpi |
| Paskirtis | darbui |
| Kabelio ilgis | 1.35m |
| Matmenys | 99 x 65 x 37mm |
| Svoris | 71g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |













































