Kaitlentė Freggia HA640VGTB цена
Kaitlentė Freggia HA640VGTB цена
Dujinė kaitlentė FREGGIA HA640VGTB |
|
247.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
247.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė FREGGIA HA640VGTBYra sandėlyje. |
|
249.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
249.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė FREGGIA HA640VGTB | FR11890 |
|
250.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
250.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Freggia HA640VGTBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
252.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 13:45
! Сообщить об ошибке| Марка | FREGGIA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5901761770704 |
| Gamintojo kodas | ha640vgtb |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 0.8w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 9.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Matmenys | 9.5 x 59.8 x 51cm |
| Svoris | 12kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | “wok” degiklis, 4 dujiniai degikliai (1 trigubas ugnies žiedas), el. uždegimas integruotas į rankenėles, Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte, pagaminta italijoje |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |






















