Fotelis Sofaforma Neo, pilkas цена
Fotelis Sofaforma Neo, pilkas цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-30 22:33
! Сообщить об ошибке| Марка | SOFAFORMA |
| Категория | Кресла |
| Продукт код | 5906284125482 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 86cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 150cm |
| Kilmės šalis | lietuva |
| Miegamosios dalies dydis | 120x200cm |
| Atsparumas dilimui | 35000 |
| Atsparumas blukimui | 3 |
| Garantija | 24mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Показать больше | |













