Fifine H16, juodos цена
Fifine H16, juodos цена
FIFINE H16, BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
48.99 €
|
B магазин pigu.lt |
FIFINE H16, Black |
|
49.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
49.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
FIFINE H16 laidinės ausinės | USB, 3.5mmVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
49.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
FIFINE H16 laidinės ausinės | USB |
|
51.61 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
51.61 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Fifine H16 gaming headphones black |
|
79.94 €
24 раб. дн.
Срок доставки: 24 раб. дн. |
79.94 €
24 раб. дн.
Срок доставки: 24 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 16:24
! Сообщить об ошибке| Марка | FIFINE |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5410464334910 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | mikrofonas, kabelis, ausinės |
| Jautrumas (dB/mW) | 98 |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |



















