Fifine H18V, juodos цена
Fifine H18V, juodos цена
FIFINE H18V, Black |
|
49.99 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
49.99 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
FIFINE H18V, BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
49.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės FIFINE H18V, Juodas |
|
49.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
49.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-16 21:09
! Сообщить об ошибке| Марка | FIFINE |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5410464335078 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | mikrofonas, kabelis, ausinės |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 350g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |














