Fiesta XT6163 цена
Fiesta XT6163 цена
Laidinės ausinės Fiesta XT6163, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3.99 € |
|
3.20 €*
|
B магазин senukai.lt |
Fiesta FISBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5.69 € |
|
3.20 €*
|
B магазин pigu.lt |
Fiesta XT6163 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
2.28 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
2.28 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Fiesta headphones XT6163, black (40507) |
|
3.15 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
3.15 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės ausinės Fiesta XT6163, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3.99 € |
|
3.20 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Fiesta XT6163, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3.99 € |
|
3.20 €*
|
B магазин 1a.lt |
Fiesta FISBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5.69 € |
|
3.20 €*
|
B магазин pigu.lt |
Fiesta headphones XT6163, black (40507)больше |
|
4.80 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
4.80 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Ausinės Fiesta XT6163 (40507) |
|
6.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
6.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Fiesta XT6163, Black 40507 |
|
8.15 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
8.15 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-29 10:21
! Сообщить об ошибке| Марка | FIESTA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907595405072 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 0.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | 102db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | suderinamos su bet kokiu įrenginiu, turinčiu 3,5 mm lizdą. |
| Jautrumas (dB/mW) | 116 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 11.8g |
| Priedai | 1 pora putų ausų pagalvėlių |
| Показать больше | |



















