Fieldmann FZR 2070-E цена
Fieldmann FZR 2070-E цена
Elektrinė savaeigė vejapjovė FIELDMANN FZR 2070-E, 4-in-1, 1800W, 46cm, 60L, 140..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € |
|
269.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kosiarka elektryczna HP FZR 2070-E Kosiarka elektryczna | 50007682 | 8590669381456 |
|
285.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Elektrinė vejapjovė HP FZR 2070-E Elektrinė vejapjovė |
|
329.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
329.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 20:48
! Сообщить об ошибке| Марка | Fieldmann |
| Категория | Электрические газонокосилки |
| Продукт код | 8590669381456 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | be šepetėlių |
| Galingumas | 1800w |
| Galia | 2.1ag |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 60l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 29.3kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1400m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |













