Fieldmann FZR 2041-E цена
Fieldmann FZR 2041-E цена
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2041-E |
|
147.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
147.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2041-E, 1.8kW, 38cm, 45 lKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.0 € |
|
155.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2041-E, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
194.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2041-E, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
194.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 06:43
! Сообщить об ошибке| Марка | FIELDMANN |
| Категория | Электрические газонокосилки |
| Продукт код | 8590669359080 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | 1800w |
| Pjovimo plotis | 38cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 45l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 10kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 900m² |
| Показать больше | |











