Fieldmann FZR 2065-E цена
Fieldmann FZR 2065-E цена
Elektrinė vejapjovė FIELDMANN FZR 2065-E, 4in1, 1800W, 46cm, 50L, 1200m2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 275.0 € |
|
212.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2065-E Elektrinė vejapjovė |
|
255.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
255.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 09:41
! Сообщить об ошибке| Марка | FIELDMANN |
| Категория | Электрические газонокосилки |
| Продукт код | 8590669399833 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | 1800w |
| Galia | 2.41ag |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 50l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 22.5kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1200m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |












