Fieldmann FDU 2004-E цена
Fieldmann FDU 2004-E цена
Fieldmann FDU 2004-E dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.54 eur/mėn |
|
115.41 €
|
B магазин rde.lt |
Pramoninis dulkių siurblys Fieldmann FDU 2004 -E |
|
115.41 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
115.41 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Statybinis dulkių siurblys Fieldmann FDU 2004 E, 30 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167.9 € |
|
126.48 €*
|
B магазин senukai.lt |
Statybinis dulkių siurblys Fieldmann FDU 2004 E, 30 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167.9 € |
|
126.48 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dulkių siurblys Fieldmann FDU 2004-ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
126.48 €
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 13:31
! Сообщить об ошибке| Марка | FIELDMANN |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 8590669165681 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 1400w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Vamzdis | chromuotas |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 62.5cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 36.5cm |
| Svoris | 7.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 30l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis, antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Konstrukcija | 4 ratukai |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



















