Festool CT 15 E цена
Festool CT 15 E цена
Mobilus dulkių siurblys FESTOOL CT 15 CLEANTEC 578327больше |
|
385.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
385.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Festool CT 15 E CLEANTEC70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. больше |
|
390.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
390.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-19 20:18
! Сообщить об ошибке| Марка | FESTOOL |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 4014549275030 |
| Tipas | daugiafunkciai dulkių siurbliai |
| Įsiurbimo galia | 240w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas, dulkių talpa |
| Aukštis | 49.5cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 11.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 15l |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Kita informacija | sensorinis valdymas; pagrindinio filtro keitimas iš išorės; ant plokščio dangčio galima laikyti darbo priemones |
| Guminiai ratukai | + |
| Laido ilgis | 7.5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |




























