Gartraukis Falmec Move 60 цена
Gartraukis Falmec Move 60 цена
Įmontuojamas gartraukis Falmec Move 60 cm baltas, 101.401Yra sandėlyje. больше |
|
749.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
749.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Falmec Move Wall 60 white, MOVE.101.401 | AH406 | 8034122352152 |
|
765.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Gartraukis Falmec Move Wall 60 baltas, MOVE.101.401 |
|
770.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
770.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gartraukis Falmec Move Wall 60 white, MOVE.101.401 | AH406 |
|
792.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
792.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:29
! Сообщить об ошибке| Марка | FALMEC |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8034122352152 |
| Tipas | gartraukis su anglies filtru |
| Energijos sunaudojimas per metus | 66kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | 800m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 3vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 35cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 13kg |
| Matmenys | 350x600x340mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | + |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |


























Darius K.
2022-05-09 11:52:29
Labai patenkinti. Puikiai traukia ir labai tylus.