Karšto oro gruzdintuvė Fagor FGR65 цена
Karšto oro gruzdintuvė Fagor FGR65 цена
Oro gruzdintuvė Fagor |
|
98.90 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
98.90 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
Friteuse sans huile - FAGOR - Airfryer FGR65 - Capacité 6,5L - 8 programmes de c.. |
|
113.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
113.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 13:25
! Сообщить об ошибке| Марка | FAGOR |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 3508510086639 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6.5l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1600 ww |
| Indikacinė temperatūros lemputė | - |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 29.3cm |
| Plotis | 26.5cm |
| Gylis | 29cm |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo, automatinės programos, led indikatorius |
| Gamintojo kodas | fgr65 |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |















