Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60 цена
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60 цена
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.9 € |
|
252.47 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Stilo COMFORT X A60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
270.90 €
|
B магазин pigu.lt |
Faber STILO COMFORT X A60 |
|
251.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
251.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.9 € |
|
252.47 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60/2 |
|
252.47 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
252.47 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
255.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
255.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Faber STILO COMFORT X A60 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.50 eur/mėn |
|
255.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
255.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
255.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
255.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT X A60, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.9 € |
|
256.67 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Faber Stilo COMFORT X A60Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
270.90 €
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 16:29
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985838764 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | comfort x a60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 78.3kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 23.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 68lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 310m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 690m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 54db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 1060cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | montuojamas prie sienos; trys traukos lygiai + intensyvus režimas; trauka intensyviu režimu 610 m³/h; triukšmingumas intensyviu režimu 69 db(a); led apšvietimas; plaunamas riebalų filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |




























