Gartraukis Faber STILO COMFORT MATT A90 цена
Gartraukis Faber STILO COMFORT MATT A90 цена
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK Matinis A90/2 |
|
339.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
339.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber STILO COMFORT BK MATT A90, 710 m³/h, juodas matinis - Gartraukis Prekė-325..больше |
|
389.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Faber STILO COMFORT BK MATT A90больше |
|
312.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
312.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Faber STILO COMFORT BK MATT A90 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.33 eur/mėn больше |
|
337.99 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
337.99 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK MATT A90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
337.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
337.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK Matinis A90/2 |
|
339.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
339.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO COMFORT BK MATT A90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
389.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
389.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Faber STILO COMFORT BK MATT A90, 710 m³/h, juodas matinis - Gartraukis Prekė-325..больше |
|
389.99 €
|
B магазин elesen.lt |
FABER S.p.A. Stilo Comfort WH Matt A90 Wall-mounted Stainless Steel, 690 m/hбольше |
|
442.72 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 21:53
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985851329 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | stilo comfort |
| Energijos sunaudojimas per metus | 78kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 25.6 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 68lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 610m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 710m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 1060cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Matmenys | 54-100 x 90 x 45mm |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Показать больше | |

























