Gartraukis Faber Isola Plus WH37 цена
Gartraukis Faber Isola Plus WH37 цена
Gartraukis Faber Isola WH37, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
741.62 €*
|
B магазин senukai.lt |
Faber Cylindra Isola Gloss PLUS EV8+ WH37Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849.0 € |
|
796.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Faber CYLIND.I.EVO PLUS BK MATT A37 |
|
706.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
706.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Faber CYLIND I.EVO PLUS BK MATT A37/ 2 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 117.74 eur/mėn |
|
706.42 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
706.42 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Gartraukis Faber Isola WH37, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
741.62 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Isola WH37, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 929 € |
|
741.62 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Faber CYLIND I.EVO PLUS BK Matinis A37/2 |
|
741.62 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
741.62 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber Cylindra Isola Gloss PLUS EV8+ WH37Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849.0 € |
|
796.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:02
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 761298565914 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 58kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 280m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 680m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Plotis | 37cm |
| Gylis | 37cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Показать больше | |






























