Gartraukis Faber INKA SMART HC X A70 цена
Gartraukis Faber INKA SMART HC X A70 цена
Faber INKA SMART HC X A70 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.03 eur/mėn |
|
108.18 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
108.18 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Gartraukis Faber Inka Smart HC X A70Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
108.18 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
108.18 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Faber Inka Smart HC X A70Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
111.43 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
111.43 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Faber INKA SMART HC X A70 |
|
118.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
118.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-20 14:44
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985764254 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 7612985764254 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 44.7kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 18.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | 13lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 180m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 54db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 70.2cm |
| Gylis | 28.4cm |
| Valdymas | stumdomas |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150 - 120mm |
| Показать больше | |





















