Gartraukis Faber INKA LUX EVO MATT A52 цена
Gartraukis Faber INKA LUX EVO MATT A52 цена
Garų surinktuvas FABER INKA LUX EVO BK MATT A52Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
299.90 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis FABER INKA LUX EVO BK MATT A52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € больше |
|
319.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INCA LUX EV8 X/BK A52, juoda sp./nerūdijančiojo pl..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
319.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber INKA LUX EVO BK MATT Prekė - A52 305.0665.355больше |
|
339.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
339.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber Inka Lux Evo BK Matt A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
343.88 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas FABER INKA LUX EVO BK MATT A52Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
299.90 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis FABER INKA LUX EVO BK MATT A52Nemokamas pristatymas больше |
|
299.90 €
|
B магазин bikuva.lt |
Faber INKA LUX EVO WH MATT A52 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.09 eur/mėn |
|
310.90 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojamasis gartraukis Faber INKA LUX EVO WH MATT A52, 305.0665.357 |
|
314.60 €
|
B магазин merlonda.lt |
Įmontuojamasis gartraukis Faber INKA LUX EVO WH MATT A52, 305.0665.357 |
|
317.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
317.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gartraukis FABER INKA LUX EVO BK MATT A52Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € больше |
|
319.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
FABER INKA LUX EVO BK MATT A52 305.0665.355Lizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
319.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
319.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA LUX EVO BK MATT A52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
319.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
319.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
FABER INKA LUX EVO BK MATT A52 |
|
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamasis gartraukis Faber INKA LUX EVO BK MATT A52, 305.0665.355больше |
|
319.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INCA LUX EV8 X/BK A52, juoda sp./nerūdijančiojo pl..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
319.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INCA LUX EV8 X/BK A52, juoda sp./nerūdijančiojo pl..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
319.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Faber INKA LUX EVO BK MATT A52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
319.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
319.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA LUX EVO BK MATT Prekė - A52 305.0665.355больше |
|
339.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
339.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Faber INKA LUX EVO WH MATT A52 |
|
342.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
342.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber Inka Lux Evo BK Matt A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
343.88 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 07:07
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612986152920 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | inka lux evo bk matt a52 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 75kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 280m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 47db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 240m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |










































