Gartraukis Faber HCS BK A52 цена
Gartraukis Faber HCS BK A52 цена
Faber Inka Plus HCS BK A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.0 € |
|
157.77 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Plus HCS BK A52, juoda/pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
157.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Garų surinktuvas FABER INKA PLUS HCS BK A52/2Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 169.9 € |
|
159.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis FABER INKA PLUS HCS BK A52/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
189.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Faber INKA PLUS HCS BK A52 |
|
157.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
157.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Faber Inka Plus HCS BK A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.0 € |
|
157.77 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Plus HCS BK A52, juoda/pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
157.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Plus HCS BK A52, juoda sp./pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
157.78 €*
|
B магазин 1a.lt |
Faber INKA PLUS HCS BK A52 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.30 eur/mėn |
|
157.78 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
157.78 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA PLUS HCS BK A52/2 |
|
157.78 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
157.78 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Garų surinktuvas FABER INKA PLUS HCS BK A52/2Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 169.9 € |
|
159.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
FABER INKA PLUS HCS BK A52/2 GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
179.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
179.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA PLUS HCS BK A52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
179.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
179.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA PLUS HCS BK A52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
179.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis FABER INKA PLUS HCS BK A52/2Turime parduotuvėje |
|
179.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Gartraukis FABER INKA PLUS HCS BK A52/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
189.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
FABER INKA PLUS HCS BK A52/2 |
|
199.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
199.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:52
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 761298591130 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | hcs bk a52 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | 2xled |
| Aukštis | 28.6cm |
| Plotis | 52.2cm |
| Gylis | 33.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Svoris | 5.5kg |
| Matmenys | 337 x 522 x 286mm |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; slider valdymas; angliniai filtrai komplekte |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |






































